Trwałość implantów zębowych

 

 

Niektóre osoby zastanawiają się jak trwałe są implanty zębowe. Kraków jest przykładem miejscowości, gdzie na to pytanie nie da się jednoznacznie odpowiedzieć. Weźmy jako przykład propozycję firmy dostępnej tu – link . Może ona oferować zupełnie inną jakość, niż inne implanty zębowe. Kraków i większe miejscowości oferują wiele firm, w których można wykonać implanty zębowe i nie da się jednoznacznie powiedzieć jak trwałe one są.

 

214121297(26)

Zabieg – implanty zębowe. Kraków.

 

Co wpływa na trwałość?

Według mnie najważniejsze są dwa czynniki:

  • To jaki materiał został wykorzystany do stworzenia implantów zębowych.
  • Dbanie o higienę jamy ustnej.

 

Znaczenie może mieć też to w jaki sposób zostały zrobione implanty. Jednak w dobrych klinikach w większych miastach jak np. Kraków nie ma co się martwić tym, że coś zostało zrobione nie tak jak powinno, ponieważ wszystko stoi tam na najwyższym możliwym poziomie.

214121297(25)

 

 

Jednocześnie warto zwrócić uwagę, że po tym jak zostaną wszczepione implanty zębowe to cały czas trzeba dbać o higienę jamy ustnej. O tym z

 

pewnością powiedzą lekarze w profesjonalnych klinikach np. w Krakowie, a jeżeli nie to spytaj się ich o to jak dbać o higienę jamy ustnej tuż po zabiegu (to jest bardzo ważne), oraz po tym jak już wszystko będzie zagojone. Dzięki temu unikniesz różnych chorób dziąseł, które mimo posiadania implantów mogą się pojawić i zmarnować inwestycję wyłożoną w nowe zęby.