Kto może założyć implanty zębowe?

 

Jeśli zastanawiasz się na jakąś nowoczesną i jak najbardziej bezpieczną metodą wypełnienia ubytków, to na pewno może cię zainteresować takie rozwiązanie jak implanty zębowe. W Krakowie można je założyć w Sumara-Implanty.info.pl/ , a także wielu innych miejscach.

 

Zakładaniem implantów zębowych zajmują się specjaliści, których można spotkać w bardzo wielu gabinetach stomatologicznych. Szczególnie wielu jest ich w dużych polskich miastach, gdzie ich usługi mogą się spotkać z największym zainteresowaniem. Przed wyborem takiego gabinetu można poszukać opinii na jego temat, dzięki czemu łatwiej wybrać jak najlepsze miejsce.

 

Implanty zębowe to stosunkowo nowy wynalazek stomatologii, który jednak z biegiem czasu zyskuje na popularności. Można się spodziewać, że z roku na rok liczba gabinetów oferujących taki zabieg wzrośnie, a być może ceny staną się nieco niższe niż obecnie. Już widać to na przykładach wielu miast, np. Kraków. Jedyną bowiem wadą implantów zębowych może być ich cena, która nie jest niestety niska. Jest to jednak wydatek nawet na kilkadziesiąt lat.

 

Rodzaj zabiegu popularnego Orientacyjna stawka
Wykonanie hemisekcji 100-250 zł
Wszczepienie implantu Od 1500 do3000 zł
Wykonanie standardowego łącznika tytanowego 1000 zł
Wykonanie tymczasowej koorny przytwierdzanej na łączniku tytanowym 500 zł
Konsultacja implantologiczna 100 zł

Dodaj komentarz