Kiedy warto założyć implant?

Jeśli mieszkasz w Krakowie lub innym równie dużym mieście, niejednokrotnie spotkałeś z ofertą bardzo nowoczesnych gabinetów stomatologicznych. Jeden z nich ( link ) oferuje między innymi tak nowoczesne rozwiązania jak implant, które to rozwiązanie cieszy się z wielu względów rosnącym zainteresowaniem.

227(25)

Kraków – z pomocą takiego implanta można wypełnić brak już jednego zęba.

Bardzo wiele osób ma pewne mniejsze lub większe ubytki zębowe. Często wybiera się protezy, które od wielu lat są najpowszechniejszej stosowanym rozwiązaniem do wypełnienia braków w uzębieniu. Wynika to przede wszystkim z ich stosunkowo niskiej ceny oraz dużej dostępności. Coraz częściej jednak ostatnio stawia się na implant, który od protezy różni się zasadniczo, czego Kraków jest dobrym przykładem.

Z pomocą takiego implanta można wypełnić brak już jednego zęba. Efekt jest zawsze bardzo naturalny i wiele osób mówi, że nikt nie jest w stanie rozpoznać tego, że nie jest to naturalny ząb. Jeśli zatem mamy problem z jakimiś ubytkami i stać nas na to, to implanty mogą być doskonałym rozwiązaniem.

Rodzaj usługi Przykładowe stawki
Konsultacja stomatologiczna i implantologiczna 80-100 zł
Wykonanie i założenie korony pełnoceramicznej 1500 zł
Wykonanie i założenie licówki pełnoceramicznej 1500 zł
Wybielanie przy użyciu specjalnej lampy wybielającej 1000 zł
Odbudowa zęba przy pomocy włókna szklanego 400 zł