Doskonale dobrane licówki, które sprawią, że Twój uśmiech będzie zniewalający

 

To czym są licówki można opisać w prostych słowach, gdyż są to specjalnie wykonane nakładki na zęby, które pozwalają stworzyć przepiękny uśmiech, o którym większość z nas marzy czasami przez całe życie. http://villa-dentica.eu/leczenie/licowki/ będąc specjalistą w tej dziedzinie oferuje swoim pacjentom wyjątkowe rozwiązania, gdyż zapewnia szeroki wybór rozwiązań poprawy estetyki uśmiechu, wśród których najpopularniejsze są właśnie licówki.

 

Medycyna estetyczna zapewnia szereg metod które pozwalają uzyskać wymarzony uśmiech, a cienkie płatki, które stomatolog przykleja do płytki zęba, pozwala nie tylko pięknie wyrównać linię zębów, ale przede wszystkim nadaje im piękny kolor.

 

Licówki należą do niezwykle popularnych metod uzupełniania ubytków zębów, ale także pozwalają ukryć niedoskonałości w postaci przebarwień, ubytków, wydłużeń, poszerzeń itd. Oczywiście pozwalają one również skutecznie odmieć kształt zębów, a w wielu przypadkach pomagają ukryć nieestetycznie wyglądające szpary między zębami, w tym także diastemy. Ich zastosowanie jest niezwykle szerokie, a obszerna różnorodność tego rodzaju rozwiązań, pozwala każdemu, kto tego potrzebuje uzyskać wymarzone białe perełki, które z dumą zaprezentuje każdemu kogo spotka na swojej drodze.

 

Dzięki licówkom można odzyskać pewność siebie.

 

Dodaj komentarz